TX Metronews - шаблон joomla Продвижение

Eventy

event 644537 1280

To najnowsza forma naszej działalności. Nie chcemy Nie potrafimy stać w miejscu, dlatego postanowiliśmy kolejny raz rozszerzyć naszą działalność. Dysponujemy obiektem idealnym do zorganizowania eventu, pikniku rodzinnego, Dnia Dziecka czy po prostu imprezy firmowej.

PIKNIKI
Trawka, słoneczko, zimne napoje i zapach świeżego mięsa, które coraz donośniej słyszalnym skwierczeniem daje znak, że już niedługo będzie rozpieszczać swoim smakiem podniebienia wszystkich osób, które go skosztują. W tle klimatyczna muzyka, konkursy, sportowe emocje i zabawa, zabawa, zabawa - zarówno dla dzieci jak i rodziców. Tak wyobrażamy sobie idealny piknik. Myślimy, że wy również nie macie problemów, żeby oczami wyobraźni przenieść się w taką scenerię. Chcielibyśmy spędzić z Wami jak najwięcej takich dni, zorganizować dla Was atrakcje, konkursy, animatorów dla dzieci i dla dorosłych. A co powiecie na to żeby piknik zwieńczył koncert a może nawet i wieczorna impreza pod gołym niebem oświetlona blaskiem gwiazd i dyskretnych promieni klimatycznych lampionów? Cóż... może warto się przekonać?

IMPREZY FIRMOWE / TEAM BUILDING
Jako szefowie firm musicie zdawać sobie sprawę jak ważna w pracy jest więź między Waszymi pracownikami. Suche CV jest oczywiście ważne, ale jak powiedział Bogusław Leśnodorski - niesłychanie ważne jest DNA zespołu, chemia między pracownikami. Team building to idealny środek do osiągnięcia tego celu. Jako przykładową ofertę możemy zaproponować Państwu Football Arenowe Igrzyska. Uczestnicy imprezy podzieleni na drużyny, odznaczeni swoimi koszulkami z nazwami wylosowanych państw będą rywalizowały ze sobą w tradycyjnych zawodach z najbardziej prestiżowych zawodów świata spod znaku pięciu kółek. Oczywiście rywalizację urozmaicimy także konkurencjami autorskimi... jakimi? Niech to na razie pozostanie naszą słodką tajemnicą!

DZIEŃ DZIECKA/ IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
Uwielbiamy świętować - kto nie lubi!? Myślimy, że potrafimy to robić i potrafimy zorganizować prawdziwe święto. Chętnie zorganizujemy dla Państwa/Państwa pociech Dzień Dziecka, świąteczne turnieje piłkarskie, zawody sportowe i wiele, wiele innych. Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny/mailowy. W przeciągu kilku dni otrzymacie Państwo indywidualną ofertę.

Kontakt:

+48 511 283 091 Patryk Baliński

lub

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright 2017 - FootballArena.pl
Projekt i wykonanie: Mateusz Silewicz